Monday 29th April 2024
Charleville Cheese Division One
7-30 Windmill United v Tralee Dynamos B
Venue Mounthawk Park BLUE ASTRO
Tuesday 30th April 2024
Charleville Cheese Premier A
7-45 Killorglin A v Classic FC
Venue Dragons Den
The Greyhound Bar Cup
Quarter Final
8pm Killarney Celtic v Listowel Celtic
Venue Celtic Park
Thursday 2nd May 2024
Charleville Cheese Premier A
7-15 Killarney Athletic v Castleisland AFC
Venue Woodlawn
Charleville Cheese Division Two
7-15 Ferry Rangers v Ballymac Celtic
Venue Ferry Park
7-30 Killorglin B v Ferry Rangers
Venue Dragons Den
Friday 3rd May 2024
SSE Airtricity LOI First Division Men’s 2024
7-45 Kerry FC v Cork City
Venue Mounthawk Park
Saturday 4th May 2024
Charleville Cheese Youths Division One League Final
5oc Listowel Celtic v Castleisland AFC
Venue Mounthawk Park
Charleville Cheese Youths Premier League Final
7oc St.Brendans Park v Inter Kenmare
Venue Mounthawk Park
Tommy Healy Memorial Cup Semi Final
7oc Killarney Athletic B v Kingdom Corinthians
Venue Mounthawk Park
Charleville Cheese Premier U17 Boys
1oc Tralee Dynamos v St. Brendans Park
Venue Mounthawk Park
EA SPORTS LOI UNDERAGE ACADEMY WU17s
2pm Kerry FC v Wexford
Venue Mounthawk Park BLUE ASTRO
EA SPORTS LOI UNDERAGE ACADEMY MU15s
2pm Cork City v Kerry FC
Venue
Charleville Cheese Youths Division One Shield
Semi Finals
3oc Killarney Celtic v Iveragh
Venue Celtic Park
3oc Killarney Athletic v Mastergeeha FC
Venue Woodlawn
Sunday 5th May 2024
Charleville Cheese Premier B League Final
5oc Ballyheigue FC v St. Brendan’s Park FC
Venue Mounthawk Park
Charleville Cheese Division One Plate Final U17 Boys
4-30 Listowel Celtic v Inter Kenmare B
Venue Mounthawk Park
EA SPORTS LOI UNDERAGE ACADEMY MU17s
2pm Kerry FC v CK United
Venue Mounthawk Park
EA SPORTS LOI UNDERAGE ACADEMY U14s
2pm Kerry FC v Cork City
Venue Mounthawk Park
Charleville Cheese Premier A
11-30 Listowel Celtic v Killarney Athletic
Venue TBC
11-30 Tralee Dynamos v Castleisland
Venue Cahermoneen
11-30 Killorglin A v Killarney Celtic
Venue Dragons Den
Hannebery’s Sports Reserve Cup
Quarter Finals
11-30 QPR v Killorglin B
Venue Kilbrean Park
Monday 6th May 2024
SSE Airtricity LOI First Division Men’s 2024
5pm Longford Town v Kerry FC
Venue
EA Sports LOI Underage Academy MU20s
2pm Kerry FC v CK United
Venue Mounthawk Park
Charleville Cheese Division Two
2pm Ferry Rangers v Asdee Rovers
Venue Ferry Park
2pm Ballymac Celtic v Iveragh A
Venue Mounthawk Park
Charleville Cheese Division Four
4oc Mastergeeha B v Iveragh B
Venue Kilbrean Park
Hannebery’s Sports Reserve Cup
1pm Lenamore A v Ballyhar Dynamos
Venue Lenamore
Wednesday 8th May 2024
Charleville Cheese Division One U17 Boys Final
7-30 LB Rovers v MEK Galaxy
Venue Mounthawk Park
Charleville Cheese Premier A
7-45 Killarney Celtic v Tralee Dynamos
Venue Celtic Park
7-30 Mastergeeha FC v Classic FC
Venue Kilbrean Park
Thursday 9th May 2024
Charleville Cheese Division Two
7-30 Asdee v Iveragh
Venue TBC
7-15 Lenamore v Ballymac Celtic
Venue Lenamore
7-30 Killorglin B v Classic B
Venue Dragons
Friday 10th May 2024
SSE Airtricity LOI First Division Men’s 2024
7-45 Kerry FC v UCD AFC
Venue Mounthawk Park
Saturday 11th May 2024
Celsius Menswear Challenge Cup Final
7pm Ratoo Rovers v Mainebank FC
Venue Mounthawk Park
Charleville Cheese Division Two
7pm Classic FC v Ballymac Celtic
Venue Mounthawk Park
7pm Ferry Rangers v Killarney Athletic B
Venue Ferry Park
EA Sports LOI Underage Academy WU17s
2oc Bray v Kerry FC
Venue TBC
EA Sports LOI Underage Academy MU15s
2oc Kerry FC v CK United
Venue Mounthawk Park
EA Sports LOI Underage Academy MU20s
2oc Cobh Ramblers v Kerry FC
Venue TBC
Sunday 12th May 2024
Greyhound Bar Cup Semi Finals
4-30 Tralee Dynamos v Mastergeeha FC
Venue Mounthawk Park
4-30 Listowel Celtic or Killarney Celtic v Killorglin A
Venue Mounthawk Park
Charleville Cheese Division Two
2oc Killorglin B v Asdee Rovers
Venue Dragons Den
EA Sports LOI Underage Academy MU17s
2oc Kerry FC v Cobh Ramblers
Venue Mounthawk Park
EA Sports LOI Underage Academy MU14s
2oc Cobh Ramblers v Kerry FC
Venue TBC
Charleville Cheese Premier A
Classic FC 2 v 3 Killarney CeltiC
Charleville Cheese Division One
Ratoo Rovers 4 v 3 Windmill United
Charleville Cheese Under 17 Boys Premier
Killorglin AFC 4 v 4 Tralee Dynamos
Charleville Cheese Division Two
Killarney Athletic B 2 v 3 Ballymac Celtic
SSE Airtricity LOI First Division Men’s 2024
Bray Wanderers 2 v 0 Kerry FC
Greyhound Bar Cup Quarter Final
Killarney Celtic B 2 v 5 Tralee Dynamos
Charleville Cheese Division Three League Final
Kingdom Corinthians 6 v 2 Ballyheigue FC
Dominos Pizza Cup Final MU17
St.Brendans Park 0 v 4 Killarney Athletic
Dominos Pizza Cup Final WU17
Dingle Bay Rovers 0 v 5 Killarney Celtic
EA Sports LOI Underage Academy MU20s
Kerry FC 1 v 1 Treaty United
Hannebery’s Sports Reserve Cup Quarter Finals
Iveragh United 2 v 3 St. Brendan’s Park FC
Jimmy Falvey Memorial Youth Cup Final
St.Brendans Park FC 3 v 1 Listowel Celtic
Greyhound Bar Cup Quarter Final
Mastergeeha FC 0 v 0 Killarney Athletic
Mastergeeha win 5 v 4 on penalties AET
Hannebery’s Sports Reserve Cup Quarter Final
Ballyheigue FC 3 v 0 Killarney Athletic B
Charleville Cheese Division One
Mainebank A 0 v 2 Strand Road FC
Fenit Samphires 3 v 0 Castlemaine
Charleville Cheese Division Two
Lenamore A 3 v 0 Ardfert A
Charleville Cheese Division Three
Emerald Eagles 3 v 0 Killarney Athletic C
Charleville Cheese Division Four
Tralee Bay Wanderers 1 v 5 Castlegregory Celtic B