Garvey’s SuperValu SHC Final
Sun 7 Aug @ 3pm -Replay if game finishes level after normal time
Causeway v Ballyduff Austin Stack Park
Replay date – Sat 13 Aug in ASP (time to be confirmed)
Intermediate Hurling Final
Wed 3 Aug @ 7pm – Extra Time & Result on the Day.
Kilgarvan v St. Brendans B Fitzgerald Stadium
Kerry Petroleum Club Championships
Senior Club Championship Rd 1
Group 1
Both games Sat 6 Aug @ 7pm
Spa v Dingle Strand Rd
Na Gaeil v Kenmare Shamrocks Dr. Crokes
Group 2
Both games Sun 7 Aug @ 1pm
Austin Stacks v Tempelnoe Legion
Dr Crokes v Kerins O Rahilly’s Castleisland
Intermediate Club Championship Rd 1
Group 1
Sat 6 Aug @ 7pm
Beaufort v Currow Killorglin
Sun 7 Aug @ 1pm
Ballydonoghue v Gneeveguilla Brosna
Group 2
Sat 6 Aug @ 7pm
Dromid Pearses v John Mitchels Glenbeigh
Group 3
Sat 6 Aug @ 7pm
Castleisland Desmonds v Kilcummin Rathmore
Sun 7 Aug @ 1pm
An Ghaeltacht v Glenbeigh/Glencar Keel
Group 4
Sat 6 Aug @ 7pm
Milltown/Castlemaine v Glenflesk Fossa
Junior Premier Championship:
Group 1 – Rd 2 – Note 1st named team = home venue
Sat 6 Aug @ 7pm
Skellig Rgs v St Pat’s Blenerville Portmagee
Sat 13 Aug @ 7pm
St. Senans v Churchill Mountcoal
Group 2 - Rd 1- Backgame
Wed 10 Aug @ 7.30pm
Brosna v Ballyduff Listowel
Group 2 – Rd 2 – Note 1st named team = home venue
Sun 14 Aug @ 2.30pm
Annascaul v Loser of Brosna/Ballyduff Annascaul
St Mls/F’more v Winner of Brosna/Ballyduff Foilmore
Group 3 – Rd 2 – Note 1st named team = home venue
Sat 7 Aug @ 1pm
Ballymac v Waterville Ballymac
Sat 13 Aug @ 7pm
Ardfert v Keel Ardfert
Group 4 – Rd 1 - Backgame
Sat 6 Aug @ 7pm
Listry v Castlegregory Blennerville
Group 4 – Rd 2 – Note 1st named team = home venue
Sun 14 Aug @ 2.30pm
Listry or Castlegregory (W) v Listowel Emmets Listry/C’gregory
Listry or Castlegregory (L) v Fossa Listry/C’gregory
Junior Club Championship
Group 1 – Neutral Venue
Sun 7 Aug @ 1pm
Scartaglin v Moyvane Na Gaeil
Sat 6 Aug @ 7pm
Cromane v Reenard Foilmore
Group 2 – Neutral Venue
Sun 7 Aug @ 1pm
Ballylongford v Cordal Knocknagoshel
Lispole v Sneem/Derrynane Listry
Group 3 – Neutral Venue
Sat 6 Aug @ 7pm
Beale v Firies Mountcoal
Sun 7 Aug @ 1pm
Tarbert v Asdee Clounmacon
Group 4 – 1st named = home venue
Sat 6 Aug @ 7pm
Finuge v Knocknagoshel Finuge
Sun 7 Aug @ 1pm
Kilgarvan v Duagh Kilgarvan